База відпочинку

База відпочинку
Великий Утріш База відпочинку «бази відпочинку затока» на курорті розташована в екологічно чистому і сприятливому для відпочинку місці, яке називається лісовий заказник «Великий Утріш». База відпочинку «Морська затока» з усіх боків оточена кавказьких горами і ялівцевим лісом. У декількох хвилинах ходьби від бази відпочинку знаходиться обладнаний, гальковий пляж. Поруч з «Морським затокою» є магазини, кафе і ресторан «Форт Утриш».
Номерний фонд бази відпочинку «Морська затока» складається з двох і трьох місцевих номерів, які обставлені м’якої і дерев’яними меблями. У кожному номері встановлено телевізор, холодильник і кондиціонер. Санвузли в номерах обладнані євро-сантехнікою. Також на базі відпочинку «Морський Залив» є номер класу апартаменти, який оснащений власною кухнею з повним набором побутової техніки: мікрохвильова піч, великий холодильник, вотердеспенсер, кухонне приладдя, посуд і пральна машина автомат. У санвузлі апартаментів встановлена велика ванна-джакузі.
Невелика кількість відпочиваючих на базі-відпочинку гарантує Вам спокійний відпочинок і уважне обслуговування.
На території бази-відпочинку «Морська затока» на Великому Утрише є: альтанки для відпочинку на свіжому повітрі, майданчик для засмаги з встановленими пластиковими кріслами, більярдна.